ROK 2003

07.12.2003 z Finlandii przyjechał do nas długo oczekiwany kocur. Starmaker’s THIEF OF HEARTS jest czarnym klasycznie pręgowanym – dużym kotem o pięknym wyglądzie. Jest bardzo przyjacielski i miły w stosunku do ludzi. Jego obecność daje nam dużo radości.
Dziękujemy Maarit za absolutnie najwspanialszego Thief’a.

Niedługo pojawią się jego zdjęcia w kocurach.

25.11.2003 Z Czech, z hodowli Atte Ros, przyjechała do nas nowa koteczka – czarna klasycznie pręgowana z białym. E’LENA, nazywana przez nas MILKĄ jest pięknym kociakiem, a w przyszłości będzie dumnie reprezentować naszą hodowlę jako dorosła kotka. Jest u nas krotko, a już zaprzyjaźniła się z naszymi kotami. Obecność Milki jest dla nas wielkim darem :)
Bardzo dziękujemy za E’lenę.

ZABRZE ? brrrrrrrrr NIGDY WIĘCEJ
8-9.11.2003 odbyła sie Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Zabrzu, w której uczestniczył kocur z naszej hodowli – BREAK DANCE Aspenville *PL i otrzymał ocenę Ex1 CACIB i NOM BIS. Gratulacje dla Break’a i jego właścicielki Dominiki Budzińskiej. 
Niestety nie mogę pogratulować Organizatorom tej wystawy, gdyż stworzyli wystawcom, kotom, a także zwiedzającym, niekorzystne warunki przebywania na terenie wystawy. Nieogrzewana hala, brak obsługi weterynaryjnej w czasie przyjmowania kotów w niedzielę i wiele innych niedociagnieć wraz z rażącym brakiem kultury i tolerancji u p. Jerzego Pietrzoka. Wszystkie te niedociagniecia skłoniły mnie do podjęcia decyzji….
Nigdy więcej do Zabrza!!!!

25-26.10.2003 odbyła się w Warszawie Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych organizowana przez IV Oddział SHKRP. Z naszej hodowli wystawianych było 7 kotów i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników jakie otrzymali potomkowie naszej hodowli.
Nasza nowa koteczka sprowadzona z Węgier, z hodowli Heartbreaker - DANCING QUEEN przez dwa dni wystawy w klasie 11 otrzymała ocenę EX 1 BOV i NOM BIS. Jestesmy z niej bardzo dumni!!! 
BREAK DANCE Aspenville*PL którego właścicielem jest Dominika Budzińska ukończył tytuł Championa. Serdecznie gratuluję!!!
Wyniki można obejrzeć w zakładce WYSTAWY.

09.10.2003 jedno z naszych kociąt, kocurek Dr.Pepper Aspenville *PL, wyjechał do Niemiec. Będzie mieszkał w wielkim domu, z ludźmi o wielkich sercach, w miejscowości Gau-Algeszeim. Nowymi opiekunami  Peppera są teraz Werner & Sigrid Dörsheln. Życzę Wam wiele radości z posiadania Dr.Pepper’a :)
Panu Karolowi dziękuję za opiekę nad kotem w czasie długiej podróży. A Dominice mówię…. jesteś szalona !!!

04.10.2003 nowe zdjęcia DANCING QUEEN oraz kociaków z miotu “D” znajdziecie w odpowiednich zakładkach.

20-21.09.2003 odbyła się w Warszawie, Jubileuszowa Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych z okazji XX-lecia SHKRP i TOP CAT.

10.09.2003 nowe zdjęcia CASCADE Aspenville *PL w zakładce POTOMKOWIE.

2-3.08.2003 w Sopocie odbyła się XVIII i XIV Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Organizatorom tej wystawy gratuluję pomysłu zorganizowania występów tanecznych z przytupami i głośną muzyką. W przyszłym roku prosimy o pokaz sztucznych ogni. Koty będą zachwycone. Wyniki można obejrzeć w zakładce WYSTAWY.
Bumper Aspenville *PL – 9 miesięcy

26.07.2003 Do naszej hodowli przybyła nowa koteczka – czarna klasycznie pręgowana z białym.
DANCING QUEEN pochodzi z węgierskiej hodowli Heartbreaker pani Andrei Szabo. Queenie ma wspaniały charakter i wiele pomysłów na życie w nowym domu. Po krótkiej kwarantannie szybko zaprzyjaźniła się z naszymi kotami. Obecność tej małej koteczki sprawia nam wiele radości.
Bardzo dziękujemy Andrei za Dancing Queen.

19-20.02.2003 bardzo miło spędziliśmy czas na Wystawie Kotów w Dreźnie, gdzie kocur z naszej hodowli ATOMIC Aspenville *PL otrzymał tytuł Inter Champion, a także certyfikat na Grand Inter Champion. Gratulujemy właścicielce i jej kotu.
Wyniki ASHU-SHU Aspenville *PL można obejrzeć w zakładce WYSTAWY.

28.06.2003 nowe zdjęcia miotu “D” w KOCIĘTACH, a także miotu “C” w POPRZEDNICH MIOTACH oraz w galerii.

17.06.2003 Urodziły się nowe kocięta!!!! Matką jest Beffina Pod Bzem *PL, a ojcem CH I’Heartwood Alwaro *PL – niedługo pojawi się więcej informacji w zakładce KOCIĘTA.

7-8.06.2003 odbyła się VII i VIII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Krakowie. Osiagnięcia naszych kotów znajdziesz w WYSTAWACH.

6.06.2003 nowe zdjęcia BUMPER’A Aspenville *PL oraz miotu “C” znajdziecie w kocurach i kociętach.

24-25.05.2003 w Warszawie odbył się pokaz kotów rasowych dla publiczności. Bardzo serdecznie dziękuję właścicielom kotów z mojej hodowli za uczestnictwo w tym pokazie.
Atomic Aspenville *PL – 16 miesięcy

Break Dance Aspenville *PL – 6,5 miesiąca

10-11.05.2003 w Łodzi odbyła się XXVI Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, w której wzięliśmy udział. Wyniki naszych kotów znajdziecie w zakładce WYSTAWY.

01.05.2003 nowe zdjęcia BUMPER’A i ASHU-SHU Aspenville *PL oraz miotu “C”, znajdziecie w kocurach i kociętach.

9.04.2003 urodziły się nowe kocięta. Matką jest Mistery Angel EVITA of Aspenville *PL, a ojcem I’Heartwood Alwaro *PL – ojciec miotu B. Więcej informacji wkrótce.

5-6.04.2003 odbyła się w Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie organizowana przez Polski Związek Felinologiczny (WCF), w której wzięliśmy udział.
Nasze koty przez dwa dni wystawy występowały w BISie i zostały wysoko ocenione.
Organizatorom wystawy serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie, wspaniałą atmosferę i cenne nagrody.
Bumper Aspenville *PL – 18 tygodni

Ch Atomic Aspenville *PL – 15 miesięcy

PR Ashu-Shu Aspenville *PL – 15 miesięcy

18.03.2003 nowe zdjecia BUMPER’A Aspenville *PL w kocurach.

15-16.02.2003 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie.

 

do góry / up